Dentální studio 

Dentální studio ve Veselí nad Moravou


Horní menuDentální studio

Naše dentální studio začalo pracovat s keramickými materiály jako jedno z prvních v porevoluční republice. Pracovníci byli zaškoleni na nové technologie přímo u výrobce v Lichtenštejnsku. V prvních letech jsme pak sami dělali zaškolení pro mnohé zubní laboratoře v České republice.

Od roku 1993 jsme na našem pracovišti začali se zaváděním implantátů. Za ta léta již máme vysoce propracovaný systém, který funguje bez jakéhokoliv kompromisu.

Do nového tisíciletí v roce 2000 jsme vstoupili s otevřením ordinace pro dentální hygienu. Tato pomáhá v prevenci onemocnění zubů zubním kazem a chrání pacienty před závažnými nemocemi.

Od roku 2005 na našem pracovišti používáme přístroj HealOzone. Byli jsme čtvrtí v České republice, kteří tímto přístrojem léčí nemoci dětských zubů bez vrtání.

V roce 2007 jsme pořídili OraLaser. Znovu jsme byli mezi prvními sedmi v ČR, kteří můžou bez použití vrtačky ošetřovat zuby. Tento přístroj používáme ve všech oblastech stomatologie.

V roce 2008 jsme naši zubní laboratoř vybavili systémem Empres na zhotovování lisované keramiky. Pomocí tohoto systému zhotovujeme keramické můstky, korunky, inlay, onlay a keramické fazety.

V roce 2011 jsme na našel pracovišti začali využívat přístroj CEREC 3D (počítačem podporovaná výroba celokeramických náhrad)

Ze zevrubného popisu našeho dentálního studia vyplývá snaha pomoci svým pacientům způsobem a kvalitou, která je hodna 21. století.